Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Video číslo 231 až 270

 

r.jpg

231. díl. Zdalipak víte, že pro ty, kdož přecházejí do druhé reality, je nutné zajistit doprovod? Co má s tímhle vším společného Sýrie, Filipíny, bitevní pole a Fukušima? A co to pro nás znamená? Naznačí to nabízené video a my, po jeho zhlédnutí si uvědomíme, že nejsme bezcenní a že duchovní čistý svět dokonce s naší pomocí počítá. Holt ve vesmíru se spolupracuje a jeden druhému pomáhá. Měli bychom i my tady na Zemi.

Text videa
Video v mp3

 


r.jpg

232. díl. Víte, podle čeho budou vysoké světlé duchovní bytosti nás vyhodnocovat a jak funguje zákon podobnosti v souvislosti s energiemi strachu? Chcete vědět, kdy lze uniknout nízkým pozemským vibracím dnešní doby? Pak sledujte toto video.

Text videa
Video v mp3

 

 

 


r.jpg

233. díl. Víte, že Ježíšův slib se dva tisíce let plní? Znáte, která zvířata žijí relativně dlouho v nadzemské sféře, zatímco jiná se rychle inkarnují? Kolik má člověk duchovních sil a kolik těl? Existují nebezpečí o nichž nemáme tušení? Pokud ne, anebo si chcete informace osvěžit, pak právě vám patří toto video.

Text videa
Video v mp3

 

 

 


r.jpg

234. dílNaše kosmická evidence je úžasná. Také byste své dítě ztratit nechtěli, že? A jestli najdeme svého duála? Nebojte, najdeme se. A jedno nevím a chtěla bych znát: Moje duchovní jméno. A ještě uslyšíte pár mouder v závěru. Tak tedy do nabízeného videa.

Text videa
Video v mp3

 

 

 


r.jpg

235. dílVíte, že naše Boží jiskra dokáže přestavit inkarnační program, se kterým vstupujeme do hmotného těla? Ovšem dokáže to jen za určitých podmínek a občas je to v neprospěch dotyčného.

Text videa
Video v mp3

 

 

 

 


r.jpg

236. dílProvokativní název, viďte? Ale v nadpisech nadsázka může být. Video opět klade důraz na …. Jen se do něho zadívejte, může hodně pomoci nastartovat změnu.

Text videa
Video v mp3

 

 

 

 

 


r.jpg

237. díl. O zákonu odrazu, o zrcadlení i o tom, která pomůcka mi pomůže odhalit, co mám ještě na sobě zlepšovat, protože neodstraněné stereotypy nám mohou pěkně zatopit.

Text videa
Video v mp3

 

 

 

 


r.jpg

238. díl. Čeho se vyvarovat a proč? Komu fandit, s kým spolupracovat a proč? A dokážeme být vysílači?

Text videa
Video v mp3

 

 

 


 


r.jpg

239. díl. Víte kolik procent nemocí je karmických? Jak lze zlepšit průběh nemoci? Co je vědomý a nevědomý vývoj? Pokud ne, pak právě pro vás je určeno toto video.

Text videa
Video v mp3

 

 

 
 
 

r.jpg

240. díl. Víte, jak se zachovají naše duchovní síly, čakry, naše elementární duše, orgány, buňky, fluida a síly, když si stěžujeme a naříkáme? A co se stane pak?

 

Text videa
Video v mp3