Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Strhující příběh lidstva. Sedlčany, Carolus 2022

Možno zakoupit

 

a.jpg

 

 

 

Strhující příběh lidstva
 

Naše smysly, ač dokonalé, nám filtrují informace. A tak si nejsme vědomi, že na jiné frekvenci pulzují životy obyvatel různých planet a sluncí nebo že o pozemskou přírodu a rovněž i o nás pečují neviditelné bytosti. Někteří je dokonce vidí či slyší. Za určitých předpokladů můžeme i my.

Víte, jak nádherný by byl dějepis, kdybychom se v něm dozvěděli, odkud jsme přišli, proč žijeme na Zemi a kam se vrátíme? Že pozemský život je náročný, protože když se některé historické, nám známé postavy vracely do původního domova, tak to ve svém prvním hmotném životě nezvládly a jak to s nimi dopadlo? Jaké ponaučení si z toho máme vzít? Vy, čtenáři našich knih, máte za sebou životů na Zemi víc a také jste již vcelku informovaní, a to by bylo, aby se nám jej tentokrát nepodařilo zvládnout! To by se pak atmosféra v naší společnosti měnila! Nejen v naší české kotlině.

V knize se seznámíte s věčnými i konečnými zákony. Ty druhé platí pro ty nepoučitelné, kteří se musí učit prožitkem, nepříjemným. Také se začtete do tzv. jemnohmotné biologie. Seznámíte se s orgány, které sice nevidíte, ale jejichž nefunkčnost či omezená činnost bolí. Někdy velmi. A ještě se třeba dozvíte, jak správně usnout nebo kdy se dostavuje strach a stres a co s tím dělat.

Zkrátka nabízený text jde k jádru věci, protože každý chce být zdravý a šťastný. Kvalitní informace jsou prvním předpokladem. V této knize je najdete.