Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Karma a reinkarnace. Sedlčany, Carolus 2011

Možno zakoupit

 

karma-a-reinkarnace_.jpg

 

Karma a reinkarnace

Co zaseji, to sklidím. I ve svém životě. Chcete vědět, kdy se tak stane? Kapitoly aktivní či latentní karma vám to napoví. Člověk je individualista, ale pasáže o kolektivní karmě, karmě lidstva či kosmické karmě ho dovedou k jistotě, že jsme propojeni víc než tušíme.
V originále kniha vyšla poměrně dávno, ale toto české vydání dostalo právě před několika dny předmluvu od duchovního autora tohoto díla - Emanuela. Však téma je důležité a to, co se v textu dočtete, platí pro hmotnou Zemi neustále.
Co zaseji, to sklidím. I ve svém životě. Chcete vědět, kdy se tak stane? Kapitoly aktivní či latentní karma vám to napoví. Člověk je individualista, ale pasáže o kolektivní karmě, karmě lidstva či kosmické karmě ho dovedou k jistotě, že jsme propojeni a navzájem se opravdu silně ovlivňujeme. Také se dozvíte, že sobeckost je krátkozraká.
Z knihy pochopíme, proč nás děti, tchýně či soused tolik trápí. Nebo naopak, proč je náš život ve srovnáním s okolím poklidný. Ne, nic není náhoda - vše je zákonité a díky této knize mnohému porozumíte. Tehdy přestanete různé věci svádět na druhé, naopak, kniha vám dá sílu jít do toho. Do vlastní proměny. Protože víte, že žijete věčně a připravujete si dobrý, kvalitní život.
Nejsme na to sami, stojí při nás pomocníci. A to je dobrá zpráva.


Obsah:

Zákon karmy a reinkarnace, Síť lásky Boží, Vyšší vývoj člověka, Biblické odkazy na dávnou existenci, Komplex příčin - kauzalita, Setba a sklizeň, Změna smýšlení, Dynamika karmického zákona, Příčiny aktivní karmy, Emoce, přání a tužby jako další příčiny karmy, Skutky jako příčiny karmy, Latentní karma, Aktivní karma, Karma lidstva, Nově vznikající karma, Individuální karma, Rodinná karma, Kolektivní karma, Kosmická karma