Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Cesta ke zdraví. Sedlčany, Carolus 2008

Možno zakoupit

 

cesta-ke-zdravi_.jpg

   

Cesta ke zdraví

O nemoci, její pravé příčině a léčení
 

Tělo zkouší vyloučit nejen jedy ze životního prostředí, stravy, ale i takové, které vznikly produkcí špatných myšlenek, pocitů a činů. Vylučuje je pomocí vhodných orgánů nebo se je snaží spálit horečkou. Co se stane, když se to nezdaří, vypráví tato kniha.
Že příčina nemoci tkví v době, kdy Země ještě neexistovala je troufalé tvrzení, ale že za nemoc si můžeme sami, to přijmout lze.
To první tvrzení je od Božích poslů. Kdo že to jsou? I to se v knize, kterou můžete držet v rukou dozvíte - poznáte, co nám vzkazuje Helia Mer, co Hardus nebo Ulf. Zprvu jsem taková tvrzení rázně odmítala. Pak jsem se jednoho dne do podobných textů začetla a ony mne uchvátily. Ano, tak to nějak musí být. Ano, dobro zvítězí, ano Boží mlýny melou a já mám obrovskou sílu. To však musím vědět, jak ji dostanu, to už nesmím být nevědomá.
Pochopila jsem, proč jsou stále plné čekárny u lékařů. Vyšší dotace do zdravotnictví to nevyřeší. Nutné jsou informace, pochopení a vědomí, že na nic nejsem suma. Nevěříte? Pak se tedy do téhle knihy začtěte.


Obsah:

Předmluva, Úvod, Bůh se stará o životní sílu, Příčiny utrpení, Nemoc a její pravá příčina, Správná výživa, Civilizační nemoci, Pozemský člověk, Jedy v krvi, Boj na Zemi mezi světlem a tmou, Revmatická onemocnění, Životní síla pozemských lidí, Karcinom, Zbraně světla, Zastírání a klam, Infekční nemoci, Rady duchovních lékařů, Duchovní a duševní struktura pozemské přírody, Doslov