Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Brána do krásného a věčného života. Sedlčany, Carolus 2022

Možno zakoupit

 

karma-a-reinkarnace_.jpg

 

Brána do krásného a věčného života

Pět vysokých světelných duchovních učitelů (kniha vznikla díky transovní medialitě) předává praktické srozumitelné rady pro zvládnutí života. Hovoří o dvanácti duchovních silách, duchovních zákonech formujících náš život, sedmi duchovních tělech a čakrách. Seznamují s nebezpečími, o jejichž existenci většina lidí neví. Doporučují chování, které zklidní válečné oblasti, nás posílí a učiní život krásnějším. Takže ano, předkládáme text, jenž je bránou do krásného a věčného života, protože ukazuje cestu k vědomějšímu a hodnotnějšímu způsobu bytí.
A nejenom to. Učitelé vysvětlí, kde zvířata žijí po pozemské smrti, která z nich se záhy rodí do hmoty, zatímco jiná žijí delší dobu v nadzemské sféře. Pohovoří o tom, kdo byli kentauři, sirény či mořské panny, a vysvětlí, že člověk se vyvíjí podle jiného principu než zvíře. Dozvíme se rovněž o jasnovidnosti zvířat anebo o tom, kdo zvířata řídí, a také to, proč je chování dnešních zvířat jiné.
Dočteme se neznámé skutečnosti ze života Ježíše z Nazaretu a jeho rodičů nebo to, proč Abrahám obdržel od Krista ód Země složený z prvotních světelných vibrací a jaký to mělo vztah ke zrození Ježíše Krista. Pochopíme, že člověk může kráčet po Zemi, aniž by se odvrátil od Tvůrce, a navíc tím k sobě přitáhne čistý pomáhající Boží duchovní svět. Také archanděl Michael se nám stane blízkým, protože poznáme jeho roli v minulosti, budoucnosti i dnes.

 


 

Obsah