Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Diskuze

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nová sekce AKTUALITY

(Admin Karel, 10. 3. 2012 21:32)

Nově se zrodila záložka AKTUALITY, kde budeme upozorňovat na horké novinky na našem webu.
VIDEA jsou nově převedena do MP3 a připravena ke stažení do mobilu či do auta.
Mnoho pěkných chvil při čtení, sledování či poslechu.
S láskou Admin Karel

Rozhovory se životem

(Iveta 15.11.2011 , 15. 11. 2011 20:24)

Chtěla bych poděkovat všem, kdo se podílí na zveřejnění sešítků na internetu
a vydávání těchto brožůr v ČR. Měla jsem to štěstí, že jsem se osobně párkrát setkala s autorkou Pavlou Kašparcovou na skupinovém sezení v Jižních Čechách. Díky moji mamince vlastním všech 62 sešítků. Jelikož si jich opravdu moc cením, tak je nikomu nepůjčuji. Pouze z nich vždy nějakou stránku okopírují, abych se podělila o informace s lidmi, kteří projeví zájem si je přečíst.Touto cestou jste je zpřístupnily širší veřejnosti, která se nějakým způsobem o nich dozví.
Mám z vašeho úsilí a práce velikou radost a což teprve Pavla s Františkem.

Iveta Praha

Re: Rozhovory se životem

(Admin K., 21. 11. 2011 15:51)

Drahá Iveto, tvé poděkování mne opravdově zahřálo u srdce. Také mám všechny sešítky a s Pavlou jsem se setkával od začátku. Nejdříve v Soběslavi a zanedlouho začala jezdit i do Sedlčan. Je to už neuvěřitelných 16 let. Když Pavla ani František již mezi námi nejsou, je najednou "studium" textů ze sešítků jen na nás samotných. Opakovaným čtením nás vždy osloví něco nového, protože se vyvíjíme a rosteme.
A zpřístupnění široké veřejnosti, jak píšeš, uzrálo a je tu pro všechny opravdově hledající.
S láskou děkuje Admin K.

Rozhovory se životem

(Helena, 19. 10. 2011 21:05)

Kdysi se mi dostala do rukou brožurka. Aura, čakry, energetika člověka. Jejda, to je zajímavé! Ano, takhle to nějak musí být! Jak to, že nás to ve škole neučili? Kdo to napsal? A vy asi už tušíte, co se stalo - zvědavost dostala prioritu. Žena, která s manželem brožurky sama doma tiskla, byla vzdělaná, elegantní. S absolutní jistotou vyprávěla to, nad čím mi občas rozum zůstal stát. Kéž to tak je! Ach, to je tak krásné. Teprve později jsme se od ní dozvěděli i o Bohu a Ježíši Kristu. Možná na začátku bych se bránila.

Důkladné studium Rozhovorů začalo na mne působit. Doufám, že jsem se stala lepší. Věřím, že i návštěvníky webu zaujmou a že se s nimi stane totéž.

Helena

Léčivá energie ducha

(Admin K., 17. 10. 2011 22:47)

Dobrý den milí přátelé.
Do menu jsme přidali sdělení od Emanuela, které je v Rozhovorech č. 40, a popisuje cvičení léčení tělesných orgánů energií vlastního ducha.
Více přátel se na říjnovém setkání skupiny v Sedlčanech podělilo s ostatními o krásný zážitek s vlastním vyléčení. Proto toto cvičení připomínáme.
Se srdečným pozdravem Admin K.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8