Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Diskuze

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Klinicka smrt

(JanR, 10. 8. 2012 16:00)

Dobry den, dejte si do youtube vyhledat tyto videa:

Klinicka_Smrt-Potapec_zasahnuty_meduzama-trvani_hodina_a pul.flv

Klinická smrt "Do pekla a-zpět" dr. Maurice-Rawlings Slovenský kvalitní překlad

PEKELNÉ BRÁNY HISTORY DOKUMENT CZ-dab

názor

(Iva , 2. 4. 2012 18:24)

Milá Helenko, rozumím Tvým pocitům a v podstatě Tvému vnitřnímu chaosu.
Kdysi jsem šla nedobrou podobnou cestou. Je to cesta bez víry a beznaděje. Nic příjemného...jen zmatek a samé nedobré situace, tím přivolané. Naše setba=sklizeň. Tím vším poznáváme sami sebe. A hledáme a hledáme.
Jednoho dne se ocitnem tak na dně, že začneme volat o pomoc. To je první krok ke změně. Ta je nutná!!! Jsme tu proto najít sílu uvnitř sebe. Každý ji máme, i naše děti. Není třeba se o ně bát. Neboť, každý z nás má svého duchovního průvodce. Bytostí Světla máme i více na ochranu a pomoc.
Cesta bez víry v Boha a Krista, je plná bolesti a utrpení. Vím to velice dobře...kdysi, před pár roky jsem klesla velice hluboko, a tak to vypadalo i s mou rodinou. Jsme opravdu JEDNO. Horoucně jsem se modlila ke KRISTU, neboť jinou cestu jsem neviděla...ihned mi přišlo tak silné a nepopsatelné uklidnění...Mír a hluboký klid...nastala posloupnost zázraků a změn. Děkuji za to z celého svého srdce. Neboť můj život se uspořádal, má síla je mou oporou. A vím, že tato síla je Bůh a Kristus ve mně. Našla jsem cestu plnou informací a pomoci. Cítím veliký smysl života a poznání. Stále se učím, neboť prosím Krista, aby mne vedl. Cítím Ho. Je v každém z nás...jen Ho požádat. Modlím se za každého z nás, aby našel cestu...naši společnou cestu. Pojďme a modleme se:
Otče náš, na nebesích. Stvořiteli všeho a všech. Posvěť se jméno Tvé, Tvé království přijď k nám blíž a Tvá vůle se staň v nebi i na Zemi. Dej nám chléb pro budoucí dny a odpusť nám naše prohřešení. I my chceme odpouštět všem, kteří se proti nám provinili. Otče, buď našim vůdcem a ochráncem v pokušení a osvoboď nás z moci zla. Amen.
S Láskou Tě objímám Helenko a Vás všechny milovaní.

Milá Helenko

( Karel F., 1. 4. 2012 12:59)

Na upozornění Martiny jsem si přečetl Tvůj příspěvek.
Ano, vlivem soucítění, mi vehnal slzy do očí a srdečně jsem se modlil k Bohu skrze Ježíše Krista za světlo a lásku pro Tvou trpící duši. Helenko DĚKUJI TI z celého srdce za vyjádření Tvých strastí a překážek, protože je to pro mne jakési probuzení, zvednutí hlavy nahoru z takového každodenního žití-je tu najednou Tebou pojmenovaný stav Matky Země, která trpí vlivem negativního smýšlení lidí.
Je tu Tebou vyjádřená pravdivá obava kam se řítíme, když neslyšíme jak Země pláče. Já vím že toto není odpověď na Tvou otázku:PROSIM, ZEPTEJTE SE, PROC ZA MNOU NEPRIDOU A NEPOMOHOU MI... JAKY TO MA UCEL... DEKUJI...
Z Tvého příspěvku je cítit jaká jsi krásná a vyspělá duše, velmi citlivá a vnímavá a také zoufalá a plačící. Rád bych Ti pomohl. Nabízím Ti přátelství a tak pokud budeš chtít napiš na mail info@rozhovorysezivotem.cz nějaký kontakt-telefon, mail a já se ozvu. Rád bych Tě poznal.
S láskou Admin Karel

Poděkování

(Jitka, 27. 3. 2012 21:53)

Ahoj Karle, děkuji za sebe a své přátelé, že máme možnost si přečíst Rozhovory v této podobě.Přeji hodně síly a radosti do další práce. Měj se moc hezky a nashledanou. Jitka

Nová sekce AKTUALITY

(Admin Karel, 10. 3. 2012 21:32)

Nově se zrodila záložka AKTUALITY, kde budeme upozorňovat na horké novinky na našem webu.
VIDEA jsou nově převedena do MP3 a připravena ke stažení do mobilu či do auta.
Mnoho pěkných chvil při čtení, sledování či poslechu.
S láskou Admin Karel

Rozhovory se životem

(Iveta 15.11.2011 , 15. 11. 2011 20:24)

Chtěla bych poděkovat všem, kdo se podílí na zveřejnění sešítků na internetu
a vydávání těchto brožůr v ČR. Měla jsem to štěstí, že jsem se osobně párkrát setkala s autorkou Pavlou Kašparcovou na skupinovém sezení v Jižních Čechách. Díky moji mamince vlastním všech 62 sešítků. Jelikož si jich opravdu moc cením, tak je nikomu nepůjčuji. Pouze z nich vždy nějakou stránku okopírují, abych se podělila o informace s lidmi, kteří projeví zájem si je přečíst.Touto cestou jste je zpřístupnily širší veřejnosti, která se nějakým způsobem o nich dozví.
Mám z vašeho úsilí a práce velikou radost a což teprve Pavla s Františkem.

Iveta Praha

Re: Rozhovory se životem

(Admin K., 21. 11. 2011 15:51)

Drahá Iveto, tvé poděkování mne opravdově zahřálo u srdce. Také mám všechny sešítky a s Pavlou jsem se setkával od začátku. Nejdříve v Soběslavi a zanedlouho začala jezdit i do Sedlčan. Je to už neuvěřitelných 16 let. Když Pavla ani František již mezi námi nejsou, je najednou "studium" textů ze sešítků jen na nás samotných. Opakovaným čtením nás vždy osloví něco nového, protože se vyvíjíme a rosteme.
A zpřístupnění široké veřejnosti, jak píšeš, uzrálo a je tu pro všechny opravdově hledající.
S láskou děkuje Admin K.

Rozhovory se životem

(Helena, 19. 10. 2011 21:05)

Kdysi se mi dostala do rukou brožurka. Aura, čakry, energetika člověka. Jejda, to je zajímavé! Ano, takhle to nějak musí být! Jak to, že nás to ve škole neučili? Kdo to napsal? A vy asi už tušíte, co se stalo - zvědavost dostala prioritu. Žena, která s manželem brožurky sama doma tiskla, byla vzdělaná, elegantní. S absolutní jistotou vyprávěla to, nad čím mi občas rozum zůstal stát. Kéž to tak je! Ach, to je tak krásné. Teprve později jsme se od ní dozvěděli i o Bohu a Ježíši Kristu. Možná na začátku bych se bránila.

Důkladné studium Rozhovorů začalo na mne působit. Doufám, že jsem se stala lepší. Věřím, že i návštěvníky webu zaujmou a že se s nimi stane totéž.

Helena

Léčivá energie ducha

(Admin K., 17. 10. 2011 22:47)

Dobrý den milí přátelé.
Do menu jsme přidali sdělení od Emanuela, které je v Rozhovorech č. 40, a popisuje cvičení léčení tělesných orgánů energií vlastního ducha.
Více přátel se na říjnovém setkání skupiny v Sedlčanech podělilo s ostatními o krásný zážitek s vlastním vyléčení. Proto toto cvičení připomínáme.
Se srdečným pozdravem Admin K.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8