Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Diskuze

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pokus o radu

(Nett, 25. 11. 2013 1:02)

I kdyz... ja asi mam pomoc, radu... Divej se na vec tak, ze nemuzes prebirat odpovednost za to co se deje nebo stalo nekomu jinemu. Kazdy se narodi nejak a kazdy resi jine veci. A je to tak v poradku. Jeden resi jake koupit auto a druhy se narodi s postizenim a bezne denni ukony jsou pro nej problem. Ja bych si sama od sebe prala tohle prijmout jako pravdu, jako neco co je v poradku. Proste jsou lide, kteri se maji lepe a lide ,kteri se maji hur. A ja z toho muzu byt nestastna, ale je to tak a nic s tim stejne neudelam... Ja jsem dostala zdrave telo, coz je skvele, muj prvotni ukol je se o nej dobre postarat.... Cim ja jsem se zacala ridit je proste myslenka, ze kdyz uz tu musim byt a nemohu jinak, tak budu hrat podle jejich pravidel. Prijmu hodnoty tohohle sveta vezmu to nejlidstejsi co v sobe mam a dle techto hodnot, potreb a pocitu se budu o svuj zivot starat..o svoje telo, ducha a dusi. Asi by se to dalo trochu brat jako "hra na cloveka" Coz napriklad znamena chodit cvicit, zdrave jist, spat, studovat skolu, ucit se jazyky ,cestovat, vypadat dobre,pracovat, tvorit a udrzovat nejake socialni vztahy a moje lidska potreba (tzn. neco k cemu mam opravdu chut ,ktera nevim ani odkud se bere a proc je, ale prinasi mi to poteseni) je pro me tanec, takze se venovat tanci...a mezitim prozivat to co zivot prinasi. Ja nevim, je mi to docela hloupe takhle radit, mozna pro tebe je to i uplne nepouzitelne, ale ja vim, ze nejak se naucit zit musim, jiste by bylo lepsi kdybych takto zacala premyslet a jednat pred 5ti lety asi bych se vyhnula tomu pocitu ztraceni a toho ze nic nemam (a uz to jen tezko vynahradim) ,ale bohuzel, v te dobre jsem byla proste jen zmatena, clovek musi obcas urazit dlouhou cestu k poznani ......a tohle mi docela pomohlo/pomaha...

Re: pokus o radu

(Helena z redakce, 25. 11. 2013 8:39)

Milá neznámá kamarádko, když ses dostala až sem na tuto stránku, tak jsi nám podobná. Ano, planeta Země je planeta učení a současně slouží k odžití karmického zákona. Jsme navzájem propojeni, takže správně naciťujete, že nemáme být lhostejní k mučení lidí na jiném koutu planety. Odžíváme ale také důsledky svých činů v minulých životech. Takže pokud je někdo znásilněný, pak se stejně zachoval kdysi on. Ano, tato planeta je náš dočasný domov, druhý máme v nadzemí a ten původní, nejkrásnější máme tam nahoře, u Boha.
Ten, kdo se má lépe v minulých životem lidem pomáhal, ten, kdo druhému v nouzi nepomohl, nouzi teď zažívá. A tanec? Ten spojuje s tím neuchopitelným, po čem všichni nevědomě toužíme a co jste tak hezky popsala. Děkuji i já za psaní a srdečně zdravím. Helena z redakce webu

diky helen

(Nett, 25. 11. 2013 1:07)

...ale taky vim, ze sem nepatrim ....dalas mi nadeji ,ze je nejaky misto kam patrim. Jo! To je ono, to mi udelalo tu radost a chtela jsem za to podekovat :))

Děkuji

(Veronika, 21. 10. 2013 19:23)

Informace na těchto stránkách mi velmi pomáhají překonat mé velmi bolestné životní období. Je v to tolik pozitivity a hlavně mi dávají smysl. Od malička jsem chodila do kostela byla jsem u příjmání, biřmování, měla svatbu v kostele, ale v hlavě jsem měla spousty otázek, které mi nedávaly smyl až nyní mi vše dokonale zapadá při čtení brožurek, které si denně tisknu a čtu po večerech a v práci o přestávkách.

Ze srdce děkuji za vše co děláte

Re: Děkuji

(Helena, 10. 11. 2013 16:14)

A víte, Veroniko milá, že takovéhle psaní nám hodně pomáhá? A tak děkujeme za pohlazení.

Konají se setkání?

(Siffra, 5. 10. 2013 14:03)

Dobrý den,
ještě za Pavly jsem jezdila do Tábora na setkání, pak jsem se odstěhovala a teď by mě zajímalo, zda v tradici setkávání se pokračujete a kde?
Děkuji. Přeji krásný den a jsem vděčná za tyto stránky. S.

Re: Konají se setkání?

(Helena, 7. 10. 2013 20:53)

Dobrý den,
setkání se konají v neděli v Táboře stále na stejném místě, pak ještě v pátek v Soběslavi a v sobotu Sedlčanech - termíny jsou proměnlivé, scházíme se jednou za měsíc, za dva. Pokud máte zájem, zašlete na sebe kontakt. Nyní se skupinky sejdou začátkem listopadu. Srdečně vás zdravíme a děkujeme za Váš zájem.
Helena

Re: Konají se setkání?

(Siffra, 14. 10. 2013 16:14)

Dobrý den, Heleno,
ráda se k setkání připojím, jak jen mi to časově vyjde. Mohla byste mi prosím zasílat termíny setkání na hakukuc@centrum.cz?
Děkuji moc. Přeji krásné dny, S.

Perfektní Informace a Zdělení !

(Jarda Sýkora, 15. 9. 2013 21:35)

Krásný večer. Tyto Stránky, Poslech a čtení Je Geniální !! Nacházím ZDE informace , Do svého Projektu GENESIS ! Léčebný - Duchovní ! Vše krásné , Andělské přeje Jarda Sýkora .

Děkuji

(Veronika Skalová, 4. 9. 2013 20:43)

Ze srdce velmi děkuji za Vaši práci. Vaše videa si pouštím při žehlení a vytisklé brožurky čtu po chvílích přes den a večer, místo televize. Děkuji, děkuji, děkuji moc mi vše pomáhá :-)

Přivítání

(Admin K., 15. 10. 2011 0:16)

Srdečně Vás všechny vítám v diskuzi nově otevřených stránek.

Re: Přivítání

(V1k1, 9. 10. 2012 11:11)

četl jsem kousek příspěvku od Paní Helenky a snad ji tohle pomůže jako mě:)

http://www.youtube.com/watch?v=5IutouzufmY

Je to od Eduarda Tomáše TEMNÁ NOC DUŠE (ukázka z přednášky v Praze, listopad 1997)

Klinicka smrt

(JanR, 10. 8. 2012 16:00)

Dobry den, dejte si do youtube vyhledat tyto videa:

Klinicka_Smrt-Potapec_zasahnuty_meduzama-trvani_hodina_a pul.flv

Klinická smrt "Do pekla a-zpět" dr. Maurice-Rawlings Slovenský kvalitní překlad

PEKELNÉ BRÁNY HISTORY DOKUMENT CZ-dab

názor

(Iva , 2. 4. 2012 18:24)

Milá Helenko, rozumím Tvým pocitům a v podstatě Tvému vnitřnímu chaosu.
Kdysi jsem šla nedobrou podobnou cestou. Je to cesta bez víry a beznaděje. Nic příjemného...jen zmatek a samé nedobré situace, tím přivolané. Naše setba=sklizeň. Tím vším poznáváme sami sebe. A hledáme a hledáme.
Jednoho dne se ocitnem tak na dně, že začneme volat o pomoc. To je první krok ke změně. Ta je nutná!!! Jsme tu proto najít sílu uvnitř sebe. Každý ji máme, i naše děti. Není třeba se o ně bát. Neboť, každý z nás má svého duchovního průvodce. Bytostí Světla máme i více na ochranu a pomoc.
Cesta bez víry v Boha a Krista, je plná bolesti a utrpení. Vím to velice dobře...kdysi, před pár roky jsem klesla velice hluboko, a tak to vypadalo i s mou rodinou. Jsme opravdu JEDNO. Horoucně jsem se modlila ke KRISTU, neboť jinou cestu jsem neviděla...ihned mi přišlo tak silné a nepopsatelné uklidnění...Mír a hluboký klid...nastala posloupnost zázraků a změn. Děkuji za to z celého svého srdce. Neboť můj život se uspořádal, má síla je mou oporou. A vím, že tato síla je Bůh a Kristus ve mně. Našla jsem cestu plnou informací a pomoci. Cítím veliký smysl života a poznání. Stále se učím, neboť prosím Krista, aby mne vedl. Cítím Ho. Je v každém z nás...jen Ho požádat. Modlím se za každého z nás, aby našel cestu...naši společnou cestu. Pojďme a modleme se:
Otče náš, na nebesích. Stvořiteli všeho a všech. Posvěť se jméno Tvé, Tvé království přijď k nám blíž a Tvá vůle se staň v nebi i na Zemi. Dej nám chléb pro budoucí dny a odpusť nám naše prohřešení. I my chceme odpouštět všem, kteří se proti nám provinili. Otče, buď našim vůdcem a ochráncem v pokušení a osvoboď nás z moci zla. Amen.
S Láskou Tě objímám Helenko a Vás všechny milovaní.

Milá Helenko

( Karel F., 1. 4. 2012 12:59)

Na upozornění Martiny jsem si přečetl Tvůj příspěvek.
Ano, vlivem soucítění, mi vehnal slzy do očí a srdečně jsem se modlil k Bohu skrze Ježíše Krista za světlo a lásku pro Tvou trpící duši. Helenko DĚKUJI TI z celého srdce za vyjádření Tvých strastí a překážek, protože je to pro mne jakési probuzení, zvednutí hlavy nahoru z takového každodenního žití-je tu najednou Tebou pojmenovaný stav Matky Země, která trpí vlivem negativního smýšlení lidí.
Je tu Tebou vyjádřená pravdivá obava kam se řítíme, když neslyšíme jak Země pláče. Já vím že toto není odpověď na Tvou otázku:PROSIM, ZEPTEJTE SE, PROC ZA MNOU NEPRIDOU A NEPOMOHOU MI... JAKY TO MA UCEL... DEKUJI...
Z Tvého příspěvku je cítit jaká jsi krásná a vyspělá duše, velmi citlivá a vnímavá a také zoufalá a plačící. Rád bych Ti pomohl. Nabízím Ti přátelství a tak pokud budeš chtít napiš na mail info@rozhovorysezivotem.cz nějaký kontakt-telefon, mail a já se ozvu. Rád bych Tě poznal.
S láskou Admin Karel

Poděkování

(Jitka, 27. 3. 2012 21:53)

Ahoj Karle, děkuji za sebe a své přátelé, že máme možnost si přečíst Rozhovory v této podobě.Přeji hodně síly a radosti do další práce. Měj se moc hezky a nashledanou. Jitka

Nová sekce AKTUALITY

(Admin Karel, 10. 3. 2012 21:32)

Nově se zrodila záložka AKTUALITY, kde budeme upozorňovat na horké novinky na našem webu.
VIDEA jsou nově převedena do MP3 a připravena ke stažení do mobilu či do auta.
Mnoho pěkných chvil při čtení, sledování či poslechu.
S láskou Admin Karel

Rozhovory se životem

(Iveta 15.11.2011 , 15. 11. 2011 20:24)

Chtěla bych poděkovat všem, kdo se podílí na zveřejnění sešítků na internetu
a vydávání těchto brožůr v ČR. Měla jsem to štěstí, že jsem se osobně párkrát setkala s autorkou Pavlou Kašparcovou na skupinovém sezení v Jižních Čechách. Díky moji mamince vlastním všech 62 sešítků. Jelikož si jich opravdu moc cením, tak je nikomu nepůjčuji. Pouze z nich vždy nějakou stránku okopírují, abych se podělila o informace s lidmi, kteří projeví zájem si je přečíst.Touto cestou jste je zpřístupnily širší veřejnosti, která se nějakým způsobem o nich dozví.
Mám z vašeho úsilí a práce velikou radost a což teprve Pavla s Františkem.

Iveta Praha

Re: Rozhovory se životem

(Admin K., 21. 11. 2011 15:51)

Drahá Iveto, tvé poděkování mne opravdově zahřálo u srdce. Také mám všechny sešítky a s Pavlou jsem se setkával od začátku. Nejdříve v Soběslavi a zanedlouho začala jezdit i do Sedlčan. Je to už neuvěřitelných 16 let. Když Pavla ani František již mezi námi nejsou, je najednou "studium" textů ze sešítků jen na nás samotných. Opakovaným čtením nás vždy osloví něco nového, protože se vyvíjíme a rosteme.
A zpřístupnění široké veřejnosti, jak píšeš, uzrálo a je tu pro všechny opravdově hledající.
S láskou děkuje Admin K.

Rozhovory se životem

(Helena, 19. 10. 2011 21:05)

Kdysi se mi dostala do rukou brožurka. Aura, čakry, energetika člověka. Jejda, to je zajímavé! Ano, takhle to nějak musí být! Jak to, že nás to ve škole neučili? Kdo to napsal? A vy asi už tušíte, co se stalo - zvědavost dostala prioritu. Žena, která s manželem brožurky sama doma tiskla, byla vzdělaná, elegantní. S absolutní jistotou vyprávěla to, nad čím mi občas rozum zůstal stát. Kéž to tak je! Ach, to je tak krásné. Teprve později jsme se od ní dozvěděli i o Bohu a Ježíši Kristu. Možná na začátku bych se bránila.

Důkladné studium Rozhovorů začalo na mne působit. Doufám, že jsem se stala lepší. Věřím, že i návštěvníky webu zaujmou a že se s nimi stane totéž.

Helena


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »