Jdi na obsah Jdi na menu
 


Video číslo 151 až 191

 


r.jpg

151. díl. Známe-li duchovní zákony, jsme schopni odhadnout následky našich myšlenek, slov a činů. Jsou tedy důležité hodnoty, které vyznáváme. A jak s tím souvisí král z Týru a prorok Ezechiel? To vyzradí toto video.  

 

 

 

r.jpg

152. díl. Víte, že zvukem lze urychlit hojení zlomeniny, zvýšit si imunitu nebo že díky hudbě rostliny lépe snáší sucho? Které zvuky či hudba jsou pro tento účel nejvhodnější?  

 

Text videa
Video v mp3
 
 

 

r.jpg

153. díl. Jak můžeme povolat duchovní lékaře? Nepřímo, ale určitý druh našeho chování je přivolá. 

 

Text videa
Video v mp3
 
 
 

 

r.jpg

154. díl. Vím, teď ty, jejichž blízký spáchal sebevraždu, pobouřím. Ale je třeba vědět, že tento akt nic neřeší. Nenápadně včas dát informaci. Je dobré také znát, že smysluplný život podpoří i nádheru života v nadzemských sférách. Dozvíte se také, že cizorodé látky – drogy, chemické léky adaptaci tam nahoře komplikují.

Text videa
Video v mp3

 


r.jpg

155. díl. Jak probíhal onen den, kdy se do těla Ježíše z Nazaretu v Betlémě inkarnoval Kristus? Které překážky čekaly na Josefa s Marií a v jaké formě se dostavila pomoc? Zpracováno podle R90, kapitoly Hledání noclehu. 

Text videa
Video v mp3 


r.jpg

156. díl. Nikdy nejsme bezmocní. K tomu je však třeba mít správné informace. Jak se chovat v nevhodném myšlenkovém poli? Jak pomoci návratu klidu, míru a harmonie a kdy zase budeme žít beze strachu? 
Naznačí toto video.
  

 

Text videa
Video v mp3
 
 

r.jpg

157. díl. Co se podílí na našem klidu, pocitu bezpečí? Kdy zažíváme vyčerpání, depresi? Jak si zajistíme to prvé a zabráníme tomu druhému? Naznačí toto video.

 

 

Text videa
Video v mp3
 
 
 

r.jpg

158. díl. Proč už dávno nežijeme v lepších světech? Proč odžíváme kolikátý život stále na Zemi? Jak z toho? Pak právě vám je určeno toto video.

 

 

Text videa
Video v mp3


 


r.jpg

159. díl. Jak zajistit, abych se lépe cítila v zaměstnání? Máme jít do ulic? Nebo existuje lepší řešení. A jak toto souvisí s mojí energetikou?

 

 

Text videa
Video v mp3