Jdi na obsah Jdi na menu
 


Video číslo 121 až 134


r.jpg

121. díl. Veliké řeky spravují vyspělé nehmotné bytosti – představujeme vám jednu z nich. Určitě vás osloví jejich moudrost. Srdcem cítíme, že to tak je. Kéž vás její slovo pohladí a potvrdí vám, že úcta k vodním tokům a dalším nádherám planety je jediná možná.

 
 

Text videa
Video v mp3
 


r.jpg

122. díl. Není jedno s kým, jak a proč máme potomka. Takže je dobré být informovaný, však chceme, aby naše dítě bylo milé, šikovné, moudré a dělalo nám radost. Kdy to dopadne naopak, vysvětluje toto video. Zpracováno podle kapitoly Láska a sexualita Rozhovorů se životem číslo 3.

 
 

Text videa
Video v mp3


r.jpg

123. díl. Duchovní svět člověku nedoporučuje bojovat se zlem. Dává jiné návody, dozvíte se o nich v nabízeném videu. Zpracováno podle knihy Oba světy.

 
 

Text videa
Video v mp3
 


r.jpg

124. díl. Hodně se diskutuje o roli Jidáše. Víme, že Ježíše zradil. Ale co se s ním stalo po jeho smrti a kde je dnes už zná málokdo. Toto video to prozradí. Zpracováno podle Rozhovorů se životem 85 kapitoly Láska Krista k Jidášovi.

 

Text videa
Video v mp3
 


r.jpg

125. díl. To pouze my si zodpovídáme za svůj klid, harmonii. A připraven pomoci je i čistý duchovní svět.
Zpracováno podle Rozhovorů se životem 77 kapitoly Léčivá síla odvahy a harmonie.

 

Text videa
Video v mp3

 


r.jpg

126. díl. Zdalipak víte, co je to představa bez vedlejší vibrace a že milost seshora přijde vždycky, ale v míře o níž nerozhodujeme my. Ve videu se dozvíte ještě další šikovné návody, které způsobí, že se budeme cítit bezpečněji.
Zpracováno podle Rozhovorů se životem R74 kapitoly Impulzy pro vzestup.


Text videa
Video v mp3


r.jpg

127. díl. Před opuštěním těla proběhne fáze pročišťovací, pak následuje proces vysvětlování. Kde? Kým? Proč? Na to odpoví nabízené video.

 

 

Text videa
Video v mp3

 


r.jpg

128. díl. V době, kdy náhlými katastrofami – zemětřesením, hurikány - umírají ve větším počtu lidé, je dobré si připomenout, že bytost žije dál. Přála bych každému, aby ho potkalo totéž, co ženu, o níž mluvím. Podle skutečné události tohoto roku.

Text videa
Video v mp3


 

r.jpg

129. díl. Co zaviní pýcha, touha po vládnutí a moci, také lež a nevědomost. O naději a jistotě, že všechno jednoho života dobře dopadne.

Text videa
Video v mp3
 

 


 

r.jpg

130. díl. O zkouškách naplánovaných a přitahovaných. Těch druhých je více, jsou nepříjemné a ve videu se dozvíte, kdy se objeví. 
 

r.jpg

131. díl. O zkouškách ve smyslu kolektivní karmy. Duchovní rozmanitost života na Zemi, zákony Boží přitažlivosti a jednoty, vlivem nichž se čistí planeta a učí lásce lidstvo.

 
 
 
 

r.jpg

132. díl. Video vysvětluje, proč lidé nemají identické vjemy při klinické smrti či jaké jsou rozdíly mezi klinickou, zdánlivou a duchovní smrtí. 

 
 

 

r.jpg

133. díl. Předvídání časových period a závažných událostí univerza ve vědomí nemáme. Jakým mechanismem se k němu proroci a význační zrozenci dostali? To i další zazní v nabízeném videu.

 

Text videa
Video v mp3

 


r.jpg

134. díl. Kdy jsou rostliny donuceny přijímat soli a jak to změní jejich vnitřní stavbu a funkci. V jaké situaci opouštějí jemnohmotné bytosti přírodu? To zazní v tomto videu.