Jdi na obsah Jdi na menu
 


Video číslo 121 až 126


r.jpg

121. díl. Veliké řeky spravují vyspělé nehmotné bytosti – představujeme vám jednu z nich. Určitě vás osloví jejich moudrost. Srdcem cítíme, že to tak je. Kéž vás její slovo pohladí a potvrdí vám, že úcta k vodním tokům a dalším nádherám planety je jediná možná.

 
 

Text videa
Video v mp3
 


r.jpg

122. díl. Není jedno s kým, jak a proč máme potomka. Takže je dobré být informovaný, však chceme, aby naše dítě bylo milé, šikovné, moudré a dělalo nám radost. Kdy to dopadne naopak, vysvětluje toto video. Zpracováno podle kapitoly Láska a sexualita Rozhovorů se životem číslo 3.

 
 

Text videa
Video v mp3


r.jpg

123. díl. Duchovní svět člověku nedoporučuje bojovat se zlem. Dává jiné návody, dozvíte se o nich v nabízeném videu. Zpracováno podle knihy Oba světy.

 
 

Text videa
Video v mp3
 


r.jpg

124. díl. Hodně se diskutuje o roli Jidáše. Víme, že Ježíše zradil. Ale co se s ním stalo po jeho smrti a kde je dnes už zná málokdo. Toto video to prozradí. Zpracováno podle Rozhovorů se životem 85 kapitoly Láska Krista k Jidášovi.

 

Text videa
Video v mp3
 


r.jpg

125. díl. To pouze my si zodpovídáme za svůj klid, harmonii. A připraven pomoci je i čistý duchovní svět.
Zpracováno podle Rozhovorů se životem 77 kapitoly Léčivá síla odvahy a harmonie.

 

Text videa
Video v mp3

 


r.jpg

126. díl. Zdalipak víte, co je to představa bez vedlejší vibrace a že milost seshora přijde vždycky, ale v míře o níž nerozhodujeme my. Ve videu se dozvíte ještě další šikovné návody, které způsobí, že se budeme cítit bezpečněji.
Zpracováno podle Rozhovorů se životem R74 kapitoly Impulzy pro vzestup.