Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Můj příběh

(Monika, 21. 4. 2016 8:21)

Zdravim....Vas i všechny ostatní zde,
ano je pravdou ze se další dveře oteviraji v pravy cas...i ja mam podobne zkusenosti, kdy jsem byla jak se říká u konce. Jsem vdecna vesmiru ze mne ukazal cestu. Mne postavil do cesty primo bytost, která mne ukazala kdo jsme. Vsem preji klidny den.

Vědomé astrální cestování

(Martin, 29. 1. 2016 21:25)

Dobrý den,

jako první bych Vám chtěl moc poděkovat za to, co děláte, přivedli jste mne na pravou víru :-) Nyní už ale k otázce. Velice by mě zajímalo, zda je možné nějak vědomě astrálně cestovat, jak to popisují mnozí lidé, kteří s tím mají udajně zkušenosti. Pokud je to možné, jak bych toho mohl docílit? Moc by mě zajímala spousta dalších věcí, ale myslím, že Vás s nimi nebudu zatěžovat. Možná jen ještě jedna tzv. "doplňková" otázka- Je možné navázat přímé spojení (dialog) se svým duchovním průvodcem? Jak na to? Předem Vám moc dděkuji za všechny odpovědi a přeji krásné a požehnané dny. Se stovkami díků

Martin

Re: Vědomé astrální cestování

(Helena, 29. 1. 2016 21:40)

Být vámi, bych to vůbec nezkoušela, protože existují obrovská nebezpečí. Navíc sytíte pouze svoji zvědavost - astrální cestování duchovnímu růstu neslouží.
Duchovní průvodce stává vpravo za vámi, dejte mu jméno, bude na něj slyšet. Nevadí, že neslyšíte odpověď, někdo ho vnímá jako vánek, druhý jako teplo, další jako pohlazení, ale málokdo s ním je v dialogu. Ani to nevadí, hlavně že víte, že vás pozoruje „laskavýma očima“ a je připraven na požádání pomoci. Ovšem kdy a jak určí on sám. On ten náš návrh nemusí totiž být „to pravé, ořechové“.
Srdečně vás zdravím.
Helena

Re: Re: Vědomé astrální cestování

(Martin, 29. 1. 2016 22:01)

Moc děkuji za moudré rady. Myslím, že od svého záměru, přinejmenším prozatím, upustím. Přeji Vám krásné dny a v tuto dobu i dobrou noc.

Martin

Re: Vědomé astrální cestování

(, 25. 3. 2016 9:48)

https://www.youtube.com/watch?v=VJEtxMJwT-A

Re: Re: Vědomé astrální cestování

(Helena, 25. 3. 2016 10:59)

♥ Znám.

ETAPY TVOŘENÍ

(Jitka Marešová, 20. 2. 2016 23:21)

Dobrý večer Helenko,
ráda bych Vám i Vašim blízkým poděkovala za to všechno DOBRÉ, které nám přinášíte. Slova jsou málo a bylo by jich zapotřebí příliš mnoho, aby mohla vyjádřit vše, čím jsme poslechem , texty a videem obdarováni. Děkuji Vám za to, že jste, děkuji Vám za to, že naplňujete naše srdce nadějí a pochopením. Duchovním učitelům velké díky . S láskou Jitka Marešová.

Re: ETAPY TVOŘENÍ

(Helena, 21. 2. 2016 9:14)

Milá Jitko, bez překladatelek, správce webu a hlavně bez duchovních učitelů a pomoci duchovního světa i dalších našich přátel bych nedokázala nic. Jsme tu jeden pro druhého a když si to uvědomíme, život zkrásní.
Přesto děkuji a Vaše díky přátelům předám.

Otázky

(Martin, 30. 1. 2016 19:24)

Znovu dobrý den,

opět jsem přišel s řadou otázel, ovšem zajímalo by mě, jestli by bylo možné je položit jinde, než zde na diskuzi. Pokud možno někde, kde je možno vést konverzaci tzv. v reálném čase (např. Facebook, Skype, ICQ, apod.). Důvodem je, že většinou, když se dozvím odpověď na nějakou otáázku ohledně víry, tak přijdou hned další, jestli víte, jak to myslím. Doufám, že vás tímto moc nezatěžuji, pokud ano, tak se hluboce omlouvám. Prozatím se se stovkami díků loučím a přeji krásné dny.

Martin

Re: Otázky

(Helena, 31. 1. 2016 9:48)

Když projdete diskusi, objevíte kontakt.

E-Kniha: TAJEMSTVÍ KOSMU

(Aleš, 13. 9. 2015 23:26)

Chtěl bych se zeptat, našel jsem jednu z knih, kterou doporučujete k přečtení: TAJEMSTVÍ KOSMU (duch - síla - hmota), má otázka je jestli je to důvěryhodný obsah (v souladu s tímto webem, vím, že je tam i napsaná autorka, ale člověk nikdy neví na co narazí a z jakého zdroje to může být) - proto bych chtěl mít jistotu, že je to skutečně kniha od Adelma Vay ... není text upravený nebo zkreslující - který by mohl zavádět než-li vysvětlovat ... Přikládám odkaz: http://www.vesmirnilide.cz/svetelna_knihovna/htm/cz/cz_kniha_tajemstvi_kosmu.htm

Re: E-Kniha: TAJEMSTVÍ KOSMU

(Helena, 14. 9. 2015 8:48)

Knihu přeložila Pavla Kašparcová a v papírové podobě za ni ručíme. Ovšem zda do ní zasáhl Ivo Benda, jehož znakem je nerespektování copyrightu, protože tvrdí, že ve vesmíru nic takového neexistuje, nevíme. Vím o jeho počinu, konsultovala jsem ho se synem překladatelky, ale dohodli jsme se, že než ztrácet čas handrkováním se, to ho raději budeme věnovat něčemu smysluplnému. Ale Pavla ho za svého života chtěla dát k soudu. Kdyby se pan Benda zeptal, třeba zde, kdyby se zaručil…. Pokud mi pošlete adresu, knihu vám zašlu v papírové verzi. Je to náročné, velmi náročné čtení, ale jak Pavla tvrdila, odměna přišla veliká.

Re: Re: E-Kniha: TAJEMSTVÍ KOSMU

(Aleš, 14. 9. 2015 12:49)

Raději bych tedy volil zdroj od vás, nebyl jsem si jistý - jejich stránky na mě působili dosti přehlcující a kýčovitý (jejich literatura je dost zvláštní asi to bude tím, že nerespektují autorská práva a kopírují díla ostatních - jejich rozsah je dost široký a nelíbí se mi jak to tam mají podané) ... Jen mě zarazilo, že tam mají tuto knihu, ale nechtělo se mi jí stahovat, protože zdroj mi nepřijde příliš věrohodný ... Pokud by byla možnost byl bych rád, ale adresu bych nechtěl uvádět - nelze to přeposlat v digitální verzi na E-mail. Pokud tedy lze tato možnost, kniha mě zaujala a když jsem na ní narazil ... ale, raději si přečtu rozhovory než-li něco co není v souladu s autorskými právy a může být v tom pofidérní obsah, vaše materiály mě velmi zaujali, jejich obsah a myšlenky v nich mi odpovídají na spoustu otázek ... jiná literatura mě nezaujala natolik abych se s ní hlouběji zabýval ...

Re: Re: Re: E-Kniha: TAJEMSTVÍ KOSMU

(Helena, 14. 9. 2015 13:17)

Papírovou knihu Vám zdarma pošlu domů. Nechcete-li zaslat adresu veřejně, pak ji pošlete na můj mail - objevíte ho v diskusi.

Re: Re: Re: Re: E-Kniha: TAJEMSTVÍ KOSMU

(Aleš, 14. 9. 2015 16:06)

Popřemýšlel jsem o tom, tolik to zas nespěchá, ale děkuji ... asi bych si přeci jenom publikaci zakoupil v knihkupectví, předpokládám, že tam by obsah měl být taky správný. E-mail jsem našel, ale nechci to všechno uspěchat - mělo by se začít krůček po krůčku a tak jednou k této knize určitě zavítám, zatím toho je až dost na přemýšlení jak v rozhovorech tak i ve videích ...

Poznání

(Vladimír, 30. 7. 2015 22:19)

Dobrý den paní Heleno,
bylo by to na moc řádků, tak se pokusím stručně. Náhody tedy neexistují (a já myslel, že ano) - v roce 2014 mě okolnosti zavedly k prvnímu sešitu Ashtar Sheran - Poselství. Natolik mě to zaujalo, že jsem si stáhl všechny Rozhovory a těším se na nové. Momentálně už je čtu znovu podruhé, abych pochopil souvislosti. Velmi mě to naplňuje a dostávám odpovědi na spoustu otázek. Nikdy jsem nebyl vnímavý za hranicemi rozumu, ale nyní se snažím o spojení se svým duch. průvodcem. Nevzpomínám si, že by mi někdy v životě radil můj vnitřní hlas. Když se ovšem zamyslím nad svým životem zpět, tak je vlastně vše v pořádku a za to jsem velmi vděčný. Asi by zásadním událostem v mém životě nikdo nevěřil, ale je to tak a chtěla by je takové možná většina lidí. Jestli Vás to zajímá, klidně se podělím... Zeptám se: je možné po nějakém čase či tréninku navázat spojení se svým průvodcem a dosáhnout nějaké komunikace?
Ještě bych chtěl velmi poděkovat Pavle K., Františkovi i Vám, že je nám v Čechách umožněno se seznámit s takovými informacemi.
Pěkný den a děkuji za odpověď.

Re: Poznání

(Helena, 1. 8. 2015 13:51)

Milý pane Vladimíre, neděkujte mi, byl jste připravený, řekla by Pavla, a tak duchovní svět zařídil, abyste se dostal k tomuto zdroji. Sama bych nezvládla nic – bez překladatelek Laďky, Květy, administrátora tohoto webu Karla a hlavně dalších duchovních pomocníků. Ano, podělte se prosím s námi se zásadními událostmi Vašeho života. Možností je více – napište je prosím sem, anebo mailem na helena.pejsova@volny.cz nebo se zúčastněte našich setkání - scházíme se občas v Sedlčanech, Táboře či Soběslavi.
Co se týče kontaktu se svým duchovním průvodcem, je to taková křehká záležitost, každý má své a vlastně nepřenositelné zkušenosti. Já osobně si myslím, že hmotné tělo nedovolí snadné komunikaci s duchovním průvodcem. Zažíváme jenom takové záblesky, tedy pokud se nedostaneme do nějaké velmi náročné situace. Někdo ho vnímá jako lehký vánek, jiný jako mrazení, jistotu při rozhodování, málokomu se ale podaří konkrétní dialogové spojení. To zažijeme, až budeme trvale bez tohoto hmotného těla.

Dá se předpovědět datum smrti?

(Michal, 2. 6. 2015 18:06)

Zdravím, Vaše videa jsou velice zajímavá, a myslím že i pravdivá. Zajímalo by mně, když každý má už před narozením daný osud aby odčinil hříchy z minulých životů, je tam dáno i kdy a jak zemře atd. Uměl by se nějaký jasnovidec spojit třeba s mým andělem strážným, a předpovědět, kdy zemřu? Je spousta lidí, kteří to radši nechcou vědět, ale mně by to celkem zajímalo. Díky moc za radu

Re: Dá se předpovědět datum smrti?

(Helena, 2. 6. 2015 18:29)

Neznám odpověď. Ale domnívám se, že toto je negativní zvědavost a kvalitní jasnovidec by na toto odpověď dávat neměl.

Kdo pomáhá zvířatům?

(Aleš, 25. 5. 2015 9:26)

Rád poslouchám "vaše" videa, která tu jsou k dispozici. Nejdříve k tomu přistupuji racionálně a nad vším se zamýšlím než-li něco přijmu. Řídím se zásadou raději se staň skeptikem než-li fanatikem. Jsou velmi inspirativní a povzbuzující (uklidňují). Člověk už při prvotním uvědomování sama sebe se ptá a je zvídaví. Každý asi vnitřně hledá to samí, jen k tomu nedospěl ... Chtěl jsem se zeptat, dlouho jsem nad tím přemýšlel ... 1. Duchovní průvodci, kteří nás doprovází životem ... mají je i nižší vývojové bytosti, např.: zvířata ... 2. Dévy, rostlinky - jsou vyššími bytostmi? :)