Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Comu verit?

(Martin, 21. 3. 2017 11:13)

Dobry den,chcem sa opytat ako by ste poradili cloveku zoorientovat sa v spleti mnozstva informacii..Ako mame vediet ze sa nejedna o sektarsky podvod ci demonicke zavadzanie?Zazraky vo Fatime,Medjugorii,zazraky Patra Pia,posolstva Raela ci reinkarnacia a spiritizmus?Kazda vetva hlasa svoju pravdu.Dakujem za radu.

Re: Comu verit?

(Helena, 21. 3. 2017 11:51)

Fatima, Medjugorie, reinkarnace a informace od Božích poslů – duchovních učitelů se nevylučují. Nádherně se propojují. Prověřujte, řiďte se srdcem a logikou.

Smysl života

(Vladimír, 16. 2. 2017 21:55)

Zdravím Vás,
pochopil jsem bytí a veškerou souvislost s ním. Je spousta lidí, kteří mají svoji víru a svědomí je vede správným směrem. Ale všechno souvisí se vším a je třeba to správně vyložit, pochopit a řídit se tím. Negativní síly i tyto lidi odvádí špatným směrem, pak se lidi ptají, kde se stala chyba a kde je tedy pravda? Přestanou věřit a klopýtnou. Teď podléháme hmotě, ale přišli jsme z duchovní domoviny a budeme se tam vracet.
Vážení hledající,
buďme vděční, že jsme Češi a Slováci a narodili se v této krásné zemi. Totalitní doba nás hodně izolovala, ale z duchovního pohledu nás naučila určité pokoře a tuto potřebujeme pro náš vývoj. Svět by nám mohl závidět, že máme pár kilometrů na jih zdroj skutečné pravdy a nauky. Studujte všechny Rozhovory, pomalu, najděte si čas, pochopíte a naleznete odpovědi na všechny otázky, najdete sami sebe a nebudete se muset ptát, proč je Váš život takový jaký je. Modleme se srdcem a ne pusou a poznáte rozdíl, jak může být život jednoduchý a beze strachu. Najdete svůj smysl života.
Všechny srdečně pozdravuji

Re: Smysl života

(Helena, 17. 2. 2017 9:58)

Děkujeme za zpětnou vazbu. Také jsem ráda, že díky těmto informacím se člověk vcelku dokáže orientovat a ví, kam směrovat svoji vůli. A protože víme, že na každého přijde karmická událost nebo zkouška, tak i já s tím počítám. Událost sice s člověkem zatřese, ale jsme schopni se brzy oklepat a s pomocí duchovního světa vykročit dál. Hezké dny Vám přeji.

počet svetov

(hladajúci, 6. 2. 2017 22:31)

podľa videí a zdelení bytostí z vyšších sfér je zrejmé, že planéta Zem je jednou z najmenej rozvinutých hrubohmotných svetov v tzv. 6. slnečnom okruhu... Je v našom HMOTNOM vesmíre jediná alebo existujú v rovnakej hmotnej úrovni aj iné planéty, ktoré by sme mohli navštíviť a vidieť fyzickými očami? Aj keď je to vzhľadom na ohromné vzdialenosti a fyzikálne zákony v hmote pravdepodobne neprekonateľné limity hrobohmoty vzhľadom na rýchlosť svetla...ďakujem

Re: počet svetov

(Helena, 7. 2. 2017 8:40)

Ano, existují. Dvě nebo tři v celém univerzu. Ale vždy si uvědomuji, že se nechci zajímat o ty horší, ale inspirovat těmi vyspělejšími. Negativní zvědavost bytosti světla nepodporují, protože nám neprospívá. Něco málo se dočtete v knize „Zbavme se strachu z přechodu do života po životě na Zemi“, kde Emanuel v kapitole Stvoření a pád odpovídá na takovou otázku a v R74 Domovech obyvatel naší sluneční soustavy. Je vidět, že vše máte hezky prostudováno, děkujeme za tak pěknou otázku.

Slobodný clovek

(Viera, 15. 1. 2017 18:37)

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať možno zvláštnu vec. Je proti božej vôli ak je človek celý život slobodný a nezaloží si rodinu ? Je to sebectvo ? Počula som totiž taký názor v kázni v kostole, ale ja si myslím že niektorí ľudia nestretnú človeka s ktorým by si moPhli založiť rodinu a ľudia takých ľudí odsudzujú.Aky je Váš názor ?

Re: Slobodný clovek

(Helena, 16. 1. 2017 8:45)

Pokud nechce někdo děti kvůli tomu, že by byl omezován, že si chce užívat, cestovat aj., pak to není dobré. Ale když k sobě nenašel partnera nebo cítí, že práce, kterou dělá je natolik důležitá pro celek, že by se neskloubila s výchovou dětí, pak je asi jeho karmickým úkolem žít mimo rodinný kruh.

pravda

(hľadajúci, 20. 12. 2016 20:21)

kto je autorom obsahu týchto videí a kníh? Nie je možné, aby tzv. médiám diktovali démonické entity? Ďalšia otázka: večné zatratenie sa mi tiež zdá ako konflikt v súvislosti s predstavou milosrdného Boha, no keď hovoril Ježiš o pekelnom ohni, je možné že jeho slová cirkevné koncili upravili podľa svojho chápania?

Re: pravda

(Helena, 20. 12. 2016 21:18)

Autorem jsou čisté duchovní bytosti, sdělení je předáváno v prostředí chráněném vysokou duchovní bytostí. Nejedná se diktát démonických bytostí, doufám, že máte na mysli dialogy s nevědomými bytostmi. Jejich špatný pozemský život způsobil těžký život v nadzemí – ve sféře 1. Nevím, jak jste přišel/la na věčné zatracení. Ale těžký život v temné sféře ano. Ovšem do doby, než bytost pochopí a rozhodne se, že chce pryč. Tomu napomáhá právě vysvětlení oním dialogem. Pečlivým studiem ostatních textů nacítíte čistotu a lásku. Ano, Bůh je milosrdný a všichni jednou jako dokonalé bytosti skončíme v blízkosti Boha. Máte pravdu, nejvíce do Bible zasáhl Konstantinopolský koncil roku 553.

Homeopatika

(Viera, 18. 9. 2016 7:15)

Dobry deň,dakujem Vám za odpoveď a ešte by som sa Vás chcela opýtať na Vas názor na homeopatiká. Niektorí kresťania sú proti užívaniu homeopatik. Môžu spôsobiť nejakú duchovnú škodu človeku? Napríklad poskodit auru alebo niečo také, alebo sú v rozpore so božou vôľou ?

Re: Homeopatika

(Helena, 18. 9. 2016 8:17)

Srdečně vás paní Viero zdravím!
Ne, homeopatie není v rozporu v Boží vůlí. Více se o ní dozvíte v Rozhovorech číslo 8, kapitole 3 nebo v knize Energetika života (vznikla sdělením Božích poslů), kapitole Zákon životní síly. Zajímavé zmínky také najdete v R35, kapitole Nekonečnost životů.

Re: Re: Homeopatika

(Viera, 1. 10. 2016 11:47)

Ďakujem za odpoveď aj za video o homeopatii. :-)

Alkoholizmus

(Viera, 11. 9. 2016 14:12)

Dobrý deň, Vase.videa a knihy mi dosť vecí objasnili, veľa nového a prospešného som sa dozvedela a som za to vďačná. V mojom okolí aj rodine vidím veľa prípadov alkoholizmu a vidím že ti ľudia aj by s tym chceli prestať, ale nedari sa im. Podľa Vašich informácií im to asi sťažujú bytosti ktoré na nich vplývajú. Zaujímalo by ma ako by sa týmto ľuďom dalo pomôcť, keďže ani protialkoholické liečenie im nepomáha. Mohol by im pomôcť ich duchovný sprievodca alebo niečo podobné?

Re: Alkoholizmus

(Helena, 11. 9. 2016 15:50)

Ano, alkoholismus a drogy jsou příčinou rodinných tragédií. Právě v posledních Rozhovorech je příběh maminky, která s pomocí informovanosti, modlitby a pomocí duchovního světa pomohla synovi závislost zvládnout. Vypráví o tom v R 82 kapitole Vyslyšené modlitby v příběhu Nejsilnější Otčenáš mého života. Klasická medicína neví, že dotyčnému je podsouváno negativními silami, že má v dosahu láhev s alkoholem. Proto trvalé vyléčení nebývá úspěšné. Zkuste si poslechnout také toto vyprávění v originále na youtube. Video se jmenuje „V největší bolesti mi světlo přineslo hluboký klid a mír“, tam je důležitá autenticita maminky, pomocí které se ti, jimž opravdu záleží na zbavení závislosti, mohou pevně rozhodnout a skrze Otčenáš či opravdovost vlastní prosby začít vnímat jemné změny k lepšímu. Srozumitelnost videa není dobré, zapněte si proto titulky, které vám pomohou vše procítit.
Je však třeba vytrvalost a důvěra, ale to Vy určitě víte.
Srdečně Vás zdravím.

Boží jiskra a Kristovo světlo v člověku

(Jitka Marešová, 19. 8. 2016 21:43)

Překrásné video č.106 Boží jiskra a Kristovo světlo v člověku.
Všem kdo se na tvorbě podílel patří mé hluboké poděkování.

Re: Boží jiskra a Kristovo světlo v člověku

(Helena, 19. 8. 2016 21:47)

Děkujeme.

Můj příběh

(Rosťa, 14. 2. 2016 8:38)

Je to asi rok a půl, kdy jsem v depresích z konzumního života vyhledal pomoc psychiatra. Byla mi nabídnuta pozemská pomoc - antidepresiva a zápis na pořadník psychoterapeuta. V mezičase jsem nezahálel a začal číst.

Mezi první knihy patřily Čtyři dohody od Don Miguela Ruize, pak Pátá dohoda od stejného autora a další. Za tyto knihy jsem dnes nesmírně vděčný, protože mi pomohly vymanit se z depresí a začít nový život. Moje touha po poznání ovšem rostla.

Od nepaměti mě zajímalo téma reinkarnace, a tak jsem pátral a našel několik knih na toto téma. Mezi ně patřila kniha Jaký je život po životě od Ebena Alexandera. Dříve pochopitelně knihy od R. Moodyho. Dále jsem přečetl knihu V náruči světla od Betty J. Eadieové. Při pátrání po dalších zdrojích jsem prostřednictvím webu Vesmírní Lidé (který však zůstal stranu mého zájmu) narazil na knihu Život ve světě nespatřeném od Anthonyho Borgía, který popisuje život autorova přítele Roberta Hugha Bensona po smrti na Zemi co prožíval po příchodu do duchovního světa. Tato kniha mě pohltila, a tak jsem hledal dál a narazil na Duchovní pravdy v otázkách a odpovědích od Gisely Weidner, což mě přivedlo až sem, na váš web. Dnes mám na svém stolku 6 knížek od Gisely Weidner, které postupně čtu. Kromě toho paralelně čtu i jednotlivé Rozhovory se životem.

Nalezl jsem smysl života, který mi dříve unikal. Přesto, že jsem pokřtěný a nějakou dobu jsem pravidelně chodil do katolického kostela, opravdový smysl života jsem tam nenalézal, a tak jsem návštěv kostela postupně zanechal. Dnes vidím, proč se tak stalo. Současné učení církví mi neodpovídalo na základní otázky mé touhy po poznání pravdy.

Považuji za malý zázrak, že jsem váš web našel a že existují lidé, kteří mají podobnou zkušenost a prošli podobným procitnutím. Jsem velmi vděčný, že existuje iniciativa, kterou vyvíjíte a budu nadále vašim čtenářem.

Re: Můj příběh

(Helena, 14. 2. 2016 8:47)

Děkujeme.

Re: Můj příběh

(Karel F, 14. 2. 2016 12:50)

Utírám slzy a také děkuji.